Mistrovství světa v atletice 2015 / účastník (Polsko)
3 | 1 | 4. místo |
Polská atletická federace nominovala 50 sportovců na mistrovství světa v atletice 2015 v čínském hlavním městě Pekingu .
Medaile
Se třemi získanými zlaty, jedním stříbrem a čtyřmi bronzy se polský tým umístil na 6. místě v tabulce medailí .
Medailista
- Paweł Wojciechowski : skok o tyči
- Piotr Lisek : skok o tyči
- Robert Urbanek : Hod diskem
- Wojciech Nowicki : Hod kladivem
Výsledek
Muži
Běžecké disciplíny
sportovec | disciplína | vůdce | Semifinále | finále | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
čas | místo | čas | místo | čas | místo | ||
Karol Zalewski | 200 m | 20,77 s | 40 | nekvalifikovaný | |||
Adam Kszczot | 800 m | 1: 46,62 min | 9 | 1: 44,97 min | 3 | 1: 46,08 min | stříbrný |
Marcin Lewandowski | 800 m | 1: 46,25 min | 7. | 1: 45,34 min | 7. | nekvalifikovaný | |
Artur Kuciapski | 800 m | 1: 49,22 min | 39 | nekvalifikovaný | |||
Artur Noga | 110 m překážek | 13,49 s | 20 | 13,37 s SB | 12 | nekvalifikovaný | |
Patryk Dobek | 400 m překážek | 48,94 s | 8. | 48,40 s PB | 4. místo | 49,14 s | 7. |
Krystian Zalewski | 3000 m překážka | 8: 25,10 min | 4. místo | 8: 21,22 min SB | 9 | ||
Rafał Augustyn | 50 km chůze | 3:57:30 h | 28 | ||||
Łukasz Nowak | 50 km chůze | diskvalifikovaný | |||||
Adrian Błocki | 50 km chůze | 3:49:11 h PB | 11 | ||||
Łukasz Krawczuk Jakub Krzewina Rafał Omelko Michał Pietrzak |
4 × 400 m | 3: 00,72 min SB | 11 | nekvalifikovaný |
Skok / hod
sportovec | disciplína | kvalifikace | finále | ||
---|---|---|---|---|---|
Šířka výška | místo | Šířka výška | místo | ||
Sylwester Bednarek | skok vysoký | 2,22 m | 33 | nekvalifikovaný | |
Paweł Wojciechowski | Skok o tyči | 5,70 m | 1 | 5,80 m | bronz |
Piotr Lisek | Skok o tyči | 5,70 m | 7. | 5,80 m | bronz |
Robert Sobera | Skok o tyči | 5,70 m | 1 | 5,50 m | 15 |
Tomasz Majewski | Vrh koulí | 20,34 m | 10 | 20,82 m SB | 6. |
Konrad Bukowiecki | Vrh koulí | neplatná šířka | nekvalifikovaný | ||
Piotr Małachowski | Disk hod | 65,59 m | 2 | 67,40 m | zlato |
Robert Urbanek | Disk hod | 64,23 m | 5 | 65,18 m | bronz |
Paweł Fajdek | Hod kladivem | 78,38 m | 1 | 80,88 m | zlato |
Wojciech Nowicki | Hod kladivem | 76,72 m | 4. místo | 78,55 m | bronz |
Marcin Krukowski | Hod oštěpem | 78,91 m | 21. den | nekvalifikovaný |
Desetiboj
sportovec | disciplína | 100 m | Skok do dálky | Odrážka kulky | Skok vysoký | 400 m | 110 m překážek | Disk hod | Skok o tyči | Oštěp | 1500 m | Body | místo |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Paweł Wiesiołek | Výsledek | 11,07 s | 7,08 m | 13,50 m | 1,98 m | 48,55 s PB | 14,82 s | 41,55 m | 4,50 m | 54,08 m | 4: 39,31 min | 7705 | 17 |
Body | 845 | 833 | 698 | 785 | 883 | 871 | 696 | 760 | 649 | 685 |
Ženy
Běžecké disciplíny
sportovec | disciplína | vůdce | Semifinále | finále | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
čas | místo | čas | místo | čas | místo | ||
Anna Kiełbasińska | 200 m | 22,95 s | 15 | 23,07 s | 21. den | nekvalifikovaný | |
Iga Baumgart | 400 m | 52,02 s PB | 28 | nekvalifikovaný | |||
Patrycja Wyciszkiewicz | 400 m | 51,31 s PB | 17 | 51,94 s | 21. den | nekvalifikovaný | |
Małgorzata Hołub | 400 m | 51,74 s PB | 25 | nekvalifikovaný | |||
Joanna Jóźwik | 800 m | 2: 01,62 min | 30 | 1: 58,35 min. PB | 4. místo | 1: 59,09 min | 7. |
Sofia Ennaoui | 800 m | 2: 01,16 min | 22 | 2: 00,11 min PB | 18. den | nekvalifikovaný | |
Sofia Ennaoui | 1500 m | 4: 06,94 min | 17 | 4: 16,70 min | 17 | nekvalifikovaný | |
Renata Pliś | 1500 m | 4: 05,89 min | 13 | 4: 15,10 min | 11 | nekvalifikovaný | |
Angelika Cichocka | 1500 m | 4: 11,08 min | 27 | 4: 09,19 min | 7. | 4: 13,22 min | 8. |
Karolina Kołeczek | 100 m překážek | 13,05 s | 20 | 12,97 s | 15 | nekvalifikovaný | |
Joanna Linkiewicz | 400 m překážek | 56,51 s | 25 | nekvalifikovaný | |||
Agnieszka Dygacz | 20 km chůze | 1:39:06 h | 38 | ||||
Marta Jeschke Anna Kiełbasińska Agata Forkasiewicz Weronika Wedler |
4 × 100 m | 43,20 s SB | 11 | nekvalifikovaný | |||
Patrycja Wyciszkiewicz Małgorzata Hołub Joanna Linkiewicz Justyna Święty |
4 × 400 m | 3: 32,83 min | 15 | nekvalifikovaný |
Skok / hod
Sportovec | disciplína | kvalifikace | finále | ||
---|---|---|---|---|---|
Šířka výška | místo | Šířka výška | místo | ||
Kamila Lićwinko | skok vysoký | 1,92 m | 9 | 1,99 m Č | 4. místo |
Paulina Guba | Vrh koulí | 17,73 m | 12 | 17,52 m | 11 |
Anita Włodarczyk | Hod kladivem | 75,01 m | 1 | 80,85 m CR | zlato |
Joanna Fiodorov | Hod kladivem | 68,72 m | 17 | nekvalifikovaný | |
Malwina Kopron | Hod kladivem | 69,53 m | 14 | nekvalifikovaný | |
Maria Andrejczyk | Hod oštěpem | 56,75 m | 28 | nekvalifikovaný |
Sedmiboj
Sportovec | disciplína | 100 m překážek | skok vysoký | Vrh koulí | 200 m | Skok do dálky | Hod oštěpem | 800 m | Body | místo |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Karolina Tymińska | Výsledek | 13,52 s SB | 1,65 m | 13,79 m | 24,15 m | 6,08 m | 34,66 m | 2: 13,04 min | 5948 | 20 |
Body | 1047 | 795 | 780 | 966 | 874 | 565 | 921 |
webové odkazy
- Seznam všech sportovců s disciplínou (anglicky)