Australian Open 2004 / čtyřhra žen
Australian Open 2004 | |||
---|---|---|---|
Jednotlivci: | pánské | Dámy | |
Dvojnásobek: | pánské | Dámy | Smíšený |
Jednotlivci: | Junioři | Junioři | |
Dvojnásobek: | Junioři | Junioři | |
R. Single: | pánské | Dámy | Quad |
R. Double: | pánské | Dámy | Quad |
Australian Open čtyřhra žen | |||
2003 ◄ 2004 ► 2005 | |||
Grand Slams 2004, ženy, čtyřhra | |||
Australian Open French Open Wimbledon Championships US Open |
Dámské čtyřhře na na Australian Open 2004 .
Poté, co Virginie Ruano Pascual a Paola Suárez před rokem selhaly sestrám Sereně a Venus Williamsové , tentokrát turnaj vyhrály. Ve finále porazili Rusky Swetlanu Kuzněcovovou a Jelenu Lichowzewovou 6: 4, 6: 3.
Výsevní seznam
|
|
Hlavní kolo
Vysvětlení symbolů
|
|
|
Čtvrtfinále, semifinále, finále
Čtvrtfinále | Semifinále | finále | |||||||||||||||||
1 | Virginia Ruano Pascual Paola Suarez |
6. | 6. | ||||||||||||||||
Emmanuelle Gagliardi Roberta Vinci |
3 | 2 | |||||||||||||||||
1 | Virginia Ruano Pascual Paola Suarez |
6. | 7. | ||||||||||||||||
3 | Liezel Huber Ai Sugiyama |
4. místo | 6. | ||||||||||||||||
3 | Liezel Huber Ai Sugiyama |
6. | 6. | ||||||||||||||||
Janette Husárová Dinara Safina |
2 | 3 | |||||||||||||||||
1 | Virginia Ruano Pascual Paola Suarez |
6. | 6. | ||||||||||||||||
4. místo | Svetlana Kuzněcovová Jelena Lichowzewa |
4. místo | 3 | ||||||||||||||||
Yan Zi Zheng Jie |
4. místo | 4. místo | |||||||||||||||||
4. místo | Svetlana Kuzněcovová Jelena Lichowzewa |
6. | 6. | ||||||||||||||||
4. místo | Svetlana Kuzněcovová Jelena Lichowzewa |
6. | 6. | ||||||||||||||||
Maret Ani Libuše Průšová |
2 | 4. místo | |||||||||||||||||
6. | María Vento-Kabchi Angelique Widjaja |
6. | 4. místo | 6. | |||||||||||||||
Maret Ani Libuše Průšová |
2 | 6. | 7. |
Horní polovina
Horní polovina 1
První kolo | Druhé kolo | 16. kolo | |||||||||||||||||
1 | V. Ruano Pascual P. Suarez |
6. | 6. | ||||||||||||||||
N. Miyagi S. Perry |
1 | 3 | |||||||||||||||||
1 | V. Ruano Pascual P. Suarez |
6. | 6. | ||||||||||||||||
G. Dulko M. Sequera |
1 | 3 | |||||||||||||||||
T. Garbin F. Pennetta |
2 | 4. místo | |||||||||||||||||
G. Dulko M. Sequera |
6. | 6. | |||||||||||||||||
1 | V. Ruano Pascual P. Suarez |
7. | 6. | ||||||||||||||||
16 | N. Li T. Sun. |
5 | 3 | ||||||||||||||||
S. Asagoe S. Obata |
6. | 6. | |||||||||||||||||
E. Dominikovic A. Rodionova |
1 | 4. místo | |||||||||||||||||
S. Asagoe S. Obata |
0 | 2 | |||||||||||||||||
16 | N. Li T. Sun. |
6. | 6. | ||||||||||||||||
W. Prakusya O. Tatarkova |
0 | 1 | |||||||||||||||||
16 | N. Li T. Sun. |
6. | 6. |
Horní polovina 2
První kolo | Druhé kolo | 16. kolo | |||||||||||||||||
12 | J. Dementjewa L. Krasnoruzkaya |
6. | 6 4 | 6. | |||||||||||||||
T. Musgrave A. Spears |
1 | 7. | 2 | ||||||||||||||||
12 | J. Dementjewa L. Krasnoruzkaya |
2 | 6 1 | ||||||||||||||||
E. Gagliardi R. Vinci |
6. | 7. | |||||||||||||||||
E. Gagliardi R. Vinci |
6. | 6. | |||||||||||||||||
S. Talaja A. Vanc |
4. místo | 2 | |||||||||||||||||
E. Gagliardi R. Vinci |
6. | 6. | |||||||||||||||||
8. | N. Petrowa, M. Shaughnessy |
3 | 2 | ||||||||||||||||
M. Šarapovová T. Tanasugarn |
6. | 6. | |||||||||||||||||
toaleta | L. Breadmore S. Ferguson |
2 | 2 | ||||||||||||||||
M. Šarapovová T. Tanasugarn |
1 | r | |||||||||||||||||
8. | N. Petrowa, M. Shaughnessy |
4. místo | |||||||||||||||||
D. Bedáňová R. Voráčová |
2 | 2 | |||||||||||||||||
8. | N. Petrowa, M. Shaughnessy |
6. | 6. |
Horní polovina 3
První kolo | Druhé kolo | 16. kolo | |||||||||||||||||
3 | L. Huber A. Sugiyama |
6. | 6. | ||||||||||||||||
S. Cohen-Aloro, M. Serna |
3 | 3 | |||||||||||||||||
3 | L. Huber A. Sugiyama |
6. | 6. | ||||||||||||||||
toaleta | C. Dellacqua N. Sewell |
3 | 2 | ||||||||||||||||
J. Kulikovskaya T. Perebyinis |
4. místo | 4. místo | |||||||||||||||||
toaleta | C. Dellacqua N. Sewell |
6. | 6. | ||||||||||||||||
3 | L. Huber A. Sugiyama |
5 | 6. | 6. | |||||||||||||||
M. Bartoli, M. Casanova |
7. | 3 | 3 | ||||||||||||||||
J. Bejhelsymer T. Putschak |
6. | 6. | |||||||||||||||||
toaleta | C. Barclay-Reitz C. Horiatopoulos |
2 | 2 | ||||||||||||||||
J. Bejhelsymer T. Putschak |
6 5 | 0 | |||||||||||||||||
13 | M. Bartoli, M. Casanova |
7. | 6. | ||||||||||||||||
S. Farina Elia F. Schiavone |
3 | 5 | |||||||||||||||||
13 | M. Bartoli, M. Casanova |
6. | 7. |
Horní polovina 4
První kolo | Druhé kolo | 16. kolo | |||||||||||||||||
11 | E. Callens D. Hantuchová |
5 | 4. místo | ||||||||||||||||
J. Husárová D. Safina |
7. | 6. | |||||||||||||||||
J. Husárová D. Safina |
6. | 6. | |||||||||||||||||
L. Granville B. Mattek |
4. místo | 3 | |||||||||||||||||
L. Granville B. Mattek |
7. | 4. místo | 6. | ||||||||||||||||
A. Medina Garrigues, M. E. Salerni |
5 | 6. | 1 | ||||||||||||||||
J. Husárová D. Safina |
6. | 6. | |||||||||||||||||
7. | M. Maleewa C. Martínez |
4. místo | 4. místo | ||||||||||||||||
Z. Gubacsi C. Vis |
2 | 6. | 6. | ||||||||||||||||
A. Jidková A. Morigami |
6. | 4. místo | 2 | ||||||||||||||||
Z. Gubacsi C. Vis |
1 | 4. místo | |||||||||||||||||
7. | M. Maleewa C. Martínez |
6. | 6. | ||||||||||||||||
T. Panowa D. Zaric |
6 2 | 2 | |||||||||||||||||
7. | M. Maleewa C. Martínez |
7. | 6. |
Dolní polovina
Dolní polovina 1
První kolo | Druhé kolo | 16. kolo | |||||||||||||||||
5 | C. Black R. Stubbs |
4. místo | 2 | ||||||||||||||||
Z. Yan J. Zheng |
6. | 6. | |||||||||||||||||
Z. Yan J. Zheng |
7. | 6. | |||||||||||||||||
S. Jeyaseelan J. Kostanić |
5 | 1 | |||||||||||||||||
K. Marosi M. Santangelo |
6 2 | 4. místo | |||||||||||||||||
S. Jeyaseelan J. Kostanić |
7. | 6. | |||||||||||||||||
Z. Yan J. Zheng |
7. | 6. | |||||||||||||||||
S. Reeves A. Serra Zanetti |
5 | 3 | |||||||||||||||||
toaleta | Adamczak, M. J. Hewitt |
6. | 0 | 2 | |||||||||||||||
S. Reeves A. Serra Zanetti |
4. místo | 6. | 6. | ||||||||||||||||
S. Reeves A. Serra Zanetti |
6. | 6 4 | 6. | ||||||||||||||||
9 | E. Loit N. Pratt |
3 | 7. | 2 | |||||||||||||||
toaleta | M. Marrero J. Wakulenko |
4. místo | 2 | ||||||||||||||||
9 | E. Loit N. Pratt |
6. | 6. |
Spodní polovina 2
První kolo | Druhé kolo | 16. kolo | |||||||||||||||||
14 | T. Križan K. Srebotnik |
6. | 7. | ||||||||||||||||
M. Jugic-Salkic D. Jurak |
3 | 5 | |||||||||||||||||
14 | T. Križan K. Srebotnik |
1 | 6. | 6. | |||||||||||||||
J. Hopkins J. Lee |
6. | 3 | 2 | ||||||||||||||||
J. Craybas C. Martínez Granados |
4. místo | 4. místo | |||||||||||||||||
J. Hopkins J. Lee |
6. | 6. | |||||||||||||||||
14 | T. Križan K. Srebotnik |
5 | 0 | ||||||||||||||||
4. místo | S. Kuzněcovová J. Lichowzewa |
7. | 6. | ||||||||||||||||
S. Foretz Ad. Serra Zanetti |
1 | 6. | 3 | ||||||||||||||||
B. Stewart S. Stosur |
6. | 3 | 6. | ||||||||||||||||
B. Stewart S. Stosur |
6. | 3 | 1 | ||||||||||||||||
4. místo | S. Kuzněcovová J. Lichowzewa |
4. místo | 6. | 6. | |||||||||||||||
C. Fernández H. Nagyová |
3 | 4. místo | |||||||||||||||||
4. místo | S. Kuzněcovová J. Lichowzewa |
6. | 6. |
Spodní polovina 3
První kolo | Druhé kolo | 16. kolo | |||||||||||||||||
6. | M. Vento-Kabchi A. Widjaja |
6. | 6. | ||||||||||||||||
J. Embry M. Washington |
3 | 2 | |||||||||||||||||
6. | M. Vento-Kabchi A. Widjaja |
6. | 6. | ||||||||||||||||
C. Dhenin L. McShea |
2 | 4. místo | |||||||||||||||||
G. Fattachetdinova G. Fokina |
4. místo | 7. | 3 | ||||||||||||||||
C. Dhenin L. McShea |
6. | 6 5 | 6. | ||||||||||||||||
6. | M. Vento-Kabchi A. Widjaja |
6. | 2 | 6. | |||||||||||||||
10 | P. Mandula P. Wartusch |
4. místo | 6. | 3 | |||||||||||||||
A. Myskina W. Swonaryova |
4. místo | 2 | |||||||||||||||||
A. Svensson M. Tu |
6. | 6. | |||||||||||||||||
A. Svensson M. Tu |
4. místo | 6. | 3 | ||||||||||||||||
10 | P. Mandula P. Wartusch |
6. | 3 | 6. | |||||||||||||||
toaleta | M. Czink A. Kapros |
6 7 | 1 | ||||||||||||||||
10 | P. Mandula P. Wartusch |
7. | 6. |
Dolní polovina 4
První kolo | Druhé kolo | 16. kolo | |||||||||||||||||
15 | B. Schett P. Schnyder |
6. | 7. | ||||||||||||||||
A. Cargill A. Harkleroad |
3 | 6 2 | |||||||||||||||||
15 | B. Schett P. Schnyder |
3 | 2 | ||||||||||||||||
Maret Ani Libuše Průšová |
6. | 6. | |||||||||||||||||
Maret Ani Libuše Průšová |
6. | 6. | |||||||||||||||||
I. Benešová C. Wheeler |
2 | 4. místo | |||||||||||||||||
Maret Ani Libuše Průšová |
7. | 5 | 6. | ||||||||||||||||
L. Davenport C. Morariu |
5 | 7. | 3 | ||||||||||||||||
L. Davenport C. Morariu |
6. | 4. místo | 6. | ||||||||||||||||
E. Daniilidou R. Grande |
3 | 6. | 1 | ||||||||||||||||
L. Davenport C. Morariu |
6. | 6. | |||||||||||||||||
2 | M. Navrátilová L. Raymond |
3 | 0 | ||||||||||||||||
toaleta | K. Okamoto, R. Takemura |
0 | 1 | ||||||||||||||||
2 | M. Navrátilová L. Raymond |
6. | 6. |
webové odkazy
- Australian Open 2004 (čtyřhra žen) ve formátu PDF (v angličtině) na domovské stránce WTA
- Australian Open 2004 (čtyřhra žen) (v angličtině) na webových stránkách ITF