Rhein-Main Masters
Rhein-Main Masters 2010 Euro Players Tour Championship 2010/11 - Událost 3
| |
Typ turnaje: | Menší hodnocení |
Místo: | Sportovní hala Walter Köbel, Rüsselsheim |
Otevírací: | 22. října 2010 |
Konec hry: | 24. října 2010 |
Vítěz: | Marcus Campbell |
Finalista: | Liang Wenbo |
Nejvyšší zlom: |
147 ( Mark J. Williams Thanawat Thirapongpaiboon )
|
Rhein-Main Masters 2010 byl třetí událost z Euro Players Tour Championship 2010/11 . Turnaj ve snookeru se konal ve dnech 22. až 24. října 2010 ve sportovní hale Walter Köbel v Rüsselsheimu v Hesensku .
Vítězem turnaje se stal Skot Marcus Campbell , který tak dosáhl svého prvního úspěchu na turnaji Main Tour. Ve finále zvítězil 4: 0 proti Liang Wenbo z Číny.
S Markem Williamsem a Thanawatem Thirapongpaiboonem mohli dva hráči dosáhnout maximální pauzy . Ten si to připsal v 32. kole proti Barrymu Hawkinsovi a vytvořil nový rekord na 16 let a 312 dní jako nejmladší hráč, který kdy dosáhl maximálního zlomu v turnaji Main Tour. Pro Williamse to bylo druhé maximum v jeho kariéře.
Výhry a body do žebříčku
Cenové peníze | Hodnocení 1 | |
---|---|---|
vítěz | 10 000 liber | 2 000 |
finalista | 5 000 liber | 1600 |
Semifinalista | 2500 liber | 1280 |
Čtvrtletní finalista | 1400 liber | 1 000 |
16. kolo | 1 000 liber | 760 |
Posledních 32 | 500 liber | 560 |
Posledních 64 | 200 liber | 360 |
Celkově vzato | 50 000 liber |
- 1 Žebříček získávají pouze hráči Main Tour.
Finále
1. kolo až 16. kolo
Skupina 1
Kolo 1 nejlepší ze 7 snímků |
2. kolo nejlepší ze 7 snímků |
Kolo 3 nejlepší ze 7 snímků |
Kolo 16 nejlepších ze 7 snímků |
|||||||||||||||
Barry Pinches | kl. | |||||||||||||||||
Jamie Burnett | - | Barry Pinches | 1 | |||||||||||||||
Ricky Walden | 4. místo | Ricky Walden | 4. místo | |||||||||||||||
Michael Holt | 2 | Ricky Walden | 4. místo | |||||||||||||||
Ronnie O'Sullivan | - | Andrew Pagett | 1 | |||||||||||||||
Kuldesh Johal | kl. | Kuldesh Johal | 2 | |||||||||||||||
Andrew Pagett | 4. místo | Andrew Pagett | 4. místo | |||||||||||||||
Mario Wehrmann | 1 | Ricky Walden | 2 | |||||||||||||||
Barry Hawkins | 4. místo | Barry Hawkins | 4. místo | |||||||||||||||
Stephen Hendry | 2 | Barry Hawkins | 4. místo | |||||||||||||||
Bjorn Haneveer | 4. místo | Bjorn Haneveer | 3 | |||||||||||||||
Ian Glover | 3 | Barry Hawkins | 4. místo | |||||||||||||||
Justin Astley | 3 | Thanawat Thirapongpaiboon | 1 | |||||||||||||||
Thanawat Thirapongpaiboon | 4. místo | Thanawat Thirapongpaiboon | 4. místo | |||||||||||||||
Jack Lisowski | 1 | Jamie Walker | 1 | |||||||||||||||
Jamie Walker | 4. místo |
Skupina 2
Kolo 1 nejlepší ze 7 snímků |
2. kolo nejlepší ze 7 snímků |
Kolo 3 nejlepší ze 7 snímků |
Kolo 16 nejlepších ze 7 snímků |
|||||||||||||||
Martin Gould | 4. místo | |||||||||||||||||
Philip Arnold | 1 | Martin Gould | 4. místo | |||||||||||||||
Liu Song | 4. místo | Liu Song | 1 | |||||||||||||||
Adam Wicheard | 3 | Martin Gould | 2 | |||||||||||||||
Jamie Jones | 4. místo | Jamie Jones | 4. místo | |||||||||||||||
Ronni Beniesch | 0 | Jamie Jones | 4. místo | |||||||||||||||
Joe Perry | - | Ralph Enax | 0 | |||||||||||||||
Ralph Enax | kl. | Jamie Jones | 3 | |||||||||||||||
Jamie Cope | kl. | Ken Doherty | 4. místo | |||||||||||||||
Michael Judge | - | Jamie Cope | 4. místo | |||||||||||||||
Ben Woollaston | 4. místo | Ben Woollaston | 0 | |||||||||||||||
Phil Barnes | 0 | Jamie Cope | 1 | |||||||||||||||
Igor Figueiredo | 2 | Ken Doherty | 4. místo | |||||||||||||||
Ken Doherty | 4. místo | Ken Doherty | 4. místo | |||||||||||||||
Mark Davis | 2 | Zhang Anda | 2 | |||||||||||||||
Zhang Anda | 4. místo |
Skupina 3
Kolo 1 nejlepší ze 7 snímků |
2. kolo nejlepší ze 7 snímků |
Kolo 3 nejlepší ze 7 snímků |
Kolo 16 nejlepších ze 7 snímků |
|||||||||||||||
Matthew Selt | 4. místo | |||||||||||||||||
Martin O'Donnell | 2 | Matthew Selt | 3 | |||||||||||||||
Matthew Couch | 1 | Jak Jones | 4. místo | |||||||||||||||
Jak Jones | 4. místo | Jak Jones | 1 | |||||||||||||||
Nigel Bond | 4. místo | Robert Milkins | 4. místo | |||||||||||||||
Chris McBreen | 0 | Nigel Bond | 2 | |||||||||||||||
Robert Milkins | 4. místo | Robert Milkins | 4. místo | |||||||||||||||
Jörn Hannes-Hühn | 1 | Robert Milkins | 1 | |||||||||||||||
Xiao Guodong | 4. místo | Marcus Campbell | 4. místo | |||||||||||||||
Marc Davis | 2 | Xiao Guodong | 3 | |||||||||||||||
Kyren Wilson | kl. | Kyren Wilson | 4. místo | |||||||||||||||
Stefan Joachim | - | Kyren Wilson | 2 | |||||||||||||||
Mark Joyce | 4. místo | Marcus Campbell | 4. místo | |||||||||||||||
Soner sari | 0 | Mark Joyce | 1 | |||||||||||||||
Marcus Campbell | 4. místo | Marcus Campbell | 4. místo | |||||||||||||||
Stéphane Ochoiski | 1 |
Skupina 4
Kolo 1 nejlepší ze 7 snímků |
2. kolo nejlepší ze 7 snímků |
Kolo 3 nejlepší ze 7 snímků |
Kolo 16 nejlepších ze 7 snímků |
|||||||||||||||
Adrian Gunnell | 4. místo | |||||||||||||||||
Maurice Le Duc | 0 | Adrian Gunnell | 3 | |||||||||||||||
Stuart Bingham | 4. místo | Stuart Bingham | 4. místo | |||||||||||||||
Joe Swail | 2 | Stuart Bingham | 4. místo | |||||||||||||||
Mark King | 4. místo | Mark King | 3 | |||||||||||||||
Stefan Gerst | 0 | Mark King | 4. místo | |||||||||||||||
Ian McCulloch | 4. místo | Ian McCulloch | 2 | |||||||||||||||
Sanjin Kusan | 1 | Stuart Bingham | 3 | |||||||||||||||
Anthony Hamilton | kl. | Judd Trump | 4. místo | |||||||||||||||
Nico Steiner | - | Anthony Hamilton | 3 | |||||||||||||||
Allan Taylor | 2 | James Wattana | 4. místo | |||||||||||||||
James Wattana | 4. místo | James Wattana | 2 | |||||||||||||||
Judd Trump | 4. místo | Judd Trump | 4. místo | |||||||||||||||
Noppon Saengkham | 1 | Judd Trump | 4. místo | |||||||||||||||
Dave Harold | - | David Morris | 1 | |||||||||||||||
David Morris | kl. |
Skupina 5
Kolo 1 nejlepší ze 7 snímků |
2. kolo nejlepší ze 7 snímků |
Kolo 3 nejlepší ze 7 snímků |
Kolo 16 nejlepších ze 7 snímků |
|||||||||||||||
Mark Selby | 4. místo | |||||||||||||||||
Christopher Henry | 0 | Mark Selby | 4. místo | |||||||||||||||
Stephen Lee | 0 | Issara Kachaiwong | 0 | |||||||||||||||
Issara Kachaiwong | 4. místo | Mark Selby | 4. místo | |||||||||||||||
Paul Davison | kl. | Jimmy Robertson | 0 | |||||||||||||||
Thomas Wacker | - | Paul Davison | 3 | |||||||||||||||
Jimmy Robertson | 4. místo | Jimmy Robertson | 4. místo | |||||||||||||||
James McBain | 1 | Mark Selby | 4. místo | |||||||||||||||
Stephen Maguire | kl. | Stephen Maguire | 3 | |||||||||||||||
Joe Delaney | - | Stephen Maguire | 4. místo | |||||||||||||||
Peter Lines | 4. místo | Peter Lines | 2 | |||||||||||||||
Uli Ottner | 0 | Stephen Maguire | 4. místo | |||||||||||||||
Michael Wasley | 4. místo | Michael Wasley | 0 | |||||||||||||||
Jörg Ebert | 0 | Michael Wasley | 4. místo | |||||||||||||||
Alfie Burden | 4. místo | Alfie Burden | 2 | |||||||||||||||
Ryan Day | 3 |
Skupina 6
Kolo 1 nejlepší ze 7 snímků |
2. kolo nejlepší ze 7 snímků |
Kolo 3 nejlepší ze 7 snímků |
Kolo 16 nejlepších ze 7 snímků |
|||||||||||||||
Peter Ebdon | 4. místo | |||||||||||||||||
Kurt Maflin | 0 | Peter Ebdon | 4. místo | |||||||||||||||
Shaun Murphy | 4. místo | Shaun Murphy | 3 | |||||||||||||||
Tomasz Skalski | 2 | Peter Ebdon | 4. místo | |||||||||||||||
Tony Drago | 4. místo | Malta Tony Drago | 2 | |||||||||||||||
Patrick Einsle | 1 | Tony Drago | 4. místo | |||||||||||||||
Jimmy White | 3 | Nechte Münstermanna | 1 | |||||||||||||||
Nechte Münstermanna | 4. místo | Peter Ebdon | 3 | |||||||||||||||
Neil Robertson | 4. místo | Liang Wenbo | 4. místo | |||||||||||||||
Rod Lawler | 3 | Neil Robertson | kl. | |||||||||||||||
Matthew Stevens | kl. | Matthew Stevens | - | |||||||||||||||
Ali Carter | - | Neil Robertson | 1 | |||||||||||||||
Ding Junhui | kl. | Liang Wenbo | 4. místo | |||||||||||||||
Mark Allen | - | Ding Junhui | 0 | |||||||||||||||
Liang Wenbo | 4. místo | Liang Wenbo | 4. místo | |||||||||||||||
Chen Zhe | 2 |
Skupina 7
Kolo 1 nejlepší ze 7 snímků |
2. kolo nejlepší ze 7 snímků |
Kolo 3 nejlepší ze 7 snímků |
Kolo 16 nejlepších ze 7 snímků |
|||||||||||||||
Liam Highfield | 4. místo | |||||||||||||||||
Jimmy Michie | 3 | Liam Highfield | 3 | |||||||||||||||
Marco Fu | kl. | Marco Fu | 4. místo | |||||||||||||||
Danny Douane | - | Marco Fu | 4. místo | |||||||||||||||
Andy Hicks | 3 | Luca Brecel | 3 | |||||||||||||||
Belgie Luca Brecel | 4. místo | Belgie Luca Brecel | 4. místo | |||||||||||||||
Anthony McGill | 4. místo | Anthony McGill | 3 | |||||||||||||||
Oliver Brown | 0 | Marco Fu | 2 | |||||||||||||||
Tom Ford | 4. místo | Michael White | 4. místo | |||||||||||||||
Tony Knowles | 2 | Tom Ford | 3 | |||||||||||||||
Michael White | 4. místo | Michael White | 4. místo | |||||||||||||||
Andrew Norman | 2 | Michael White | 4. místo | |||||||||||||||
Joe Jogia | - | Mike Dunn | 1 | |||||||||||||||
Jamie O'Neill | kl. | Jamie O'Neill | 2 | |||||||||||||||
Mike Dunn | 4. místo | Mike Dunn | 4. místo | |||||||||||||||
Jürgen Kesseler | 1 |
Skupina 8
Kolo 1 nejlepší ze 7 snímků |
2. kolo nejlepší ze 7 snímků |
Kolo 3 nejlepší ze 7 snímků |
Kolo 16 nejlepších ze 7 snímků |
|||||||||||||||
Andrew Higginson | 4. místo | |||||||||||||||||
Reanne Evans | 0 | Andrew Higginson | 4. místo | |||||||||||||||
Alan McManus | 4. místo | Alan McManus | 0 | |||||||||||||||
Gerrit bij de Leij | 1 | Andrew Higginson | 4. místo | |||||||||||||||
Daniel Wells | 4. místo | Steve Davis | 3 | |||||||||||||||
Thomas Cesal | 0 | Daniel Wells | 2 | |||||||||||||||
Steve Davis | 4. místo | Steve Davis | 4. místo | |||||||||||||||
Hans Blanckaert | 1 | Andrew Higginson | 4. místo | |||||||||||||||
Dominic Dale | 4. místo | Gerard Greene | 2 | |||||||||||||||
Dieter Meier | 0 | Dominic Dale | 2 | |||||||||||||||
Liu Chuang | 4. místo | Liu Chuang | 4. místo | |||||||||||||||
Robert Drahn | 0 | Liu Chuang | 3 | |||||||||||||||
Gerard Greene | 4. místo | Gerard Greene | 4. místo | |||||||||||||||
Rune Kampe | 1 | Gerard Greene | 4. místo | |||||||||||||||
Mark Williams | 4. místo | Mark Williams | 0 | |||||||||||||||
Diana Schuler | 0 |
Čtvrtfinále až finále
Čtvrtfinále Best of 7 Frames |
Semifinále Best of 7 Frames |
Poslední nejlepší ze 7 snímků |
|||||||||||
Barry Hawkins | 1 | ||||||||||||
Ken Doherty | 4. místo | ||||||||||||
Ken Doherty | 3 | ||||||||||||
Marcus Campbell | 4. místo | ||||||||||||
Marcus Campbell | 4. místo | ||||||||||||
Judd Trump | 1 | ||||||||||||
Marcus Campbell | 4. místo | ||||||||||||
Liang Wenbo | 0 | ||||||||||||
Mark Selby | 2 | ||||||||||||
Liang Wenbo | 4. místo | ||||||||||||
Liang Wenbo | 4. místo | ||||||||||||
Andrew Higginson | 1 | ||||||||||||
Michael White | 2 | ||||||||||||
Andrew Higginson | 4. místo |
Finále: Best of 7 Frames Walter-Koebel-Sporthalle, Ruesselsheim , Německo, 24. října 2010 | ||
Marcus Campbell | 4 : 0 | Liang Wenbo |
68 : 2, 80 : 6, 66 : 27, 58 : 41 | ||
- | Nejvyšší zlom | - |
- | Století se zlomí | - |
- | 50+ přestávek | - |
Století se zlomí
|
|
Individuální důkazy
- ^ Různé snookerové záznamy . Archiv snookeru Chrisa Turnera. Archivovány od originálu 19. května 2016. Citováno 17. července 2012.
- ^ Williams vstupuje do maxima zákona . In: worldsnooker.com . Světová profesionální kulečníková a kulečníková asociace . Archivovány od originálu 28. října 2010. Citováno 17. července 2012.
- ^ Výhry a hodnocení . In: worldsnooker.com . Světová profesionální kulečníková a kulečníková asociace . Archivovány od originálu 7. prosince 2010. Citováno 17. června 2012.
- ↑ Euro Players Tour Championship Event třetí (2010) . Snooker.org. Citováno 17. července 2012.
- ↑ Mistrovství Evropy hráčů 3 - Výsledky . Globální kulečník. Archivovány od originálu 19. října 2010. Citováno 17. července 2012.
- ↑ EPTC3 Draw (PDF; 35 kB) Snookerstars. Archivovány od originálu 22. března 2012. Citováno 17. července 2012.
- ↑ Století PTC 2010 . Globální kulečník. Archivovány od originálu 9. června 2012. Citováno 17. července 2012.